Наші новини

Юридична консультація для громадських діячів пройшла сьогодні в «Муніципальному стартап центрі»

В комунальній установі "Харківський Муніципальний стартап центр» пройшла консультативна зустріч представників громадських об’єднань регіону з експертом по юридичним питанням, присвячена питанням порядку реєстрації та організації поточної діяльності ГО в місті.

До участі у заході були запрошені слухачі Школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School, які пройшли навчання з підготовки проєктних заявок на отримання фінансової підтримки від донорських організацій, і зацікавлені у реєстрації власних громадських об’єднань з метою підвищення ефективності подальшої роботи та залучення соціальних інвестицій до міста через реалізацію власних проєктів.


Консультацію провела голова ХОГО «Правовий центр «Сприяння та розвиток», адвокат Бурдукова Марина Вікторівна. Після основної сесії відбулося  обговорення, під час якого учасники ділилися власним досвідом з організації діяльності громадських об’єднань та реалізації проєктів в Харкові, спікерка відповідала на питання з ведення документообігу та складання звітності.

Захід організовано Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради з метою підтримки соціально активних громадян і представників громадських організацій, які прагнуть до реалізації на території міста Харкова інноваційних, іміджевих, соціально значущих проєктів.


Іміджеві проєкти Інновації
Made on
Tilda