Наші новини

У Харкові відбудеться третя, фінальна в 2018 році «Битва за легпром!»

Представники легкої промисловості Харкова в рамках спеціалізованого тренінгу з використанням технології управлінських поєдинків оволодіють навичками ефективного ведення переговорів.

8 грудня 2018 року в Каразінській бізнес школі відбудеться третій тренінг-практикум «Битва за легпром!» – управлінські поєдинки для представників легкої промисловості. Початок тренінгу о 15.00 (м. Харків, вул. Мироносицька 1).

Захід організовано громадською організацією «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну», за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Karazin Business School, спеціалізованого журналу «Швейное Дело и Мода».

Управлінські поєдинки є одним з найбільш ефективних інструментів підготовки персоналу до успішного проведення переговорів. Тренінг-практикум проводить Дмитро Ляховецький – сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог.

«Участь в управлінських поєдинках дозволяє розвивати стратегічне мислення, вчитися думати, аналізувати, бачити різні способи вирішення ситуації, бути готовим до будь-яких змін обставин, прораховувати кроки противника і виходити з будь-якої ситуації гідно, а також сформувати системний підхід до управління в бізнесі і приватному житті», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.


Вхід по реєстрації, кількість учасників обмежена.

Посилання на форму реєстрації: https://goo.gl/forms/zZcqRdpfRwVRBbBr2
Посилання на подію в Facebook: https://www.facebook.com/events/269371310393071/

Довідка. Харківський кластер легкої промисловості – неприбуткове об'єднання представників швейного бізнесу міста Харкова, створене в 2017 році з метою просування та розвитку швейного бізнесу. Харківський кластер легкої промисловості є співорганізатором модних днів Харкова: KharkivFashion.
Made on
Tilda