Наші новини

У Харкові відбудеться найяскравіша подія цього літа, Кубок України з кулінарії «Східний регіон 2019»

12-14 серпня в Харкові буде проходити наймасштабніший кулінарний захід, Кубок України з кулінарії «Східний регіон 2019». Це професійне змагання серед кондитерів, кухарів, су-шефів і шеф-кухарів.

«У цьому році ми вирішили провести гастрономічний фестиваль в новому форматі разом з Першою Українською Асоціацією Шеф-кухарів і Кулінарної Академією Al.Cuisine. Захід спрямований на об'єднання професіоналів кулінарної справи, популяризацію серед молоді кулінарних професій, а також сучасних технологічних підходів та інновацій в ресторанній справі» - Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

«Уже втретє ми проводимо цей Кубок і раді, що в цьому році отримуємо підтримку Харківської міської ради. Буде влаштовано справжнє гастрономічне свято, на якому можна буде побачити, як змагаються кухарі та кондитери в різних номінаціях, створюючи гастрономічні шедеври» - Олексій Латкин, Президент Першої Української Асоціації Шеф-кухарів.

Партнерами заходу виступлять лідери індустрії гостинності. 110 учасників з усієї України та ближнього зарубіжжя протягом трьох днів будуть боротися за звання «Золотий кітель». Суддями Кубка України з кулінарії «Східний регіон 2019» будуть топові шеф-кухарі та кондитери України, Білорусі та Литви.

Щодня на головній сцені будуть проходити майстер-класи та лекції відомих кухарів і кондитерів, прийти і послухати які може кожен бажаючий. Також усіх гостей чекають конкурси та розіграші призів, яскраві емоції, знайомства з кращими фахівцями кулінарного світу і можливість стати переможцем кубка!

Місце проведення: м Харків, Arizona Beach Club (пров. Буковий, 10)

Більш детальна інформація на сайті.

Захід в Фейсбуці.

Довідка. Кубок України з кулінарії «Східний регіон 2019» проводиться Першою Українською Асоціацією Шеф-кухарів і Кулінарною Академією Al.Cuisine за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda