Наші новини

Відбулося закриття фотовиставки «Герої нашого міста» 2019 року

Фотовиставка, присвячена Дню міста, «Герої нашого міста», яка проходила з 22 по 25 серпня 2019 року в міському саду ім. Т. Шевченка, відбулася.

Відвідувачам були представлені кращі аматорські та професійні фотороботи 2017 і 2018 років, а також роботи, що взяли участь у фотоконкурсі 2019 року, який проходить в рамках виставки.

По дорозі на роботу або ж додому, просто прогулюючись парком, жителі міста «ловили живі кадри» роботи працівників харківських комунальних служб, служби з надзвичайних ситуацій, поліції, а також лікарів і навіть волонтерів.

«Подібні соціальні проекти мають особливе значення, адже вони, в якійсь мірі, орієнтовані на виховання громадськості, побудову поважних взаємовідносин між громадянами, де кожна професія дає свою користь. Дуже важливо сформувати правильні поняття в цьому відношенні у підростаючого покоління, і ця тема мені здається особливо актуальною.

Кількість позитивних відгуків відвідувачів, а особливо найменших з них, сама за себе говорить про користь даного проекту і його результати» - Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У зв'язку з останніми перетвореннями міста, тематика даного проекту має особливу актуальність і викликала підвищений інтерес городян. Адже на багатьох кадрах відображені моменти процесу реконструкції, наприклад, того ж саду Шевченка. А це дуже цікаво і важливо - звернути увагу, якими зусиллями Харків, з кожним роком, стає все більш облаштованим та красивішим, а проживання в ньому комфортнішим.

«Основна мета проекту - звернути увагу і висловити подяку людям, які створюють це все для нас, рпроте завжди залишаються непоміченими. І ми хочемо, щоб вони пишалися своєю професією» - автор ідеї проекту, Олег Єгоров.

Також, будуть підведені підсумки голосування виставки, в якому взяли участь близько 700 харків'ян і, за їх результатами, визначені переможці у двох номінаціях: «Подія» та «Людина за роботою», які будуть нагороджені грамотами і призами. Нагородження відбудеться 5 вересня о 12.00 в малому залі засідань Харківської міської ради.

Довідка: проект «Герої нашого міста» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса


Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda