Наші новини

Стартувало навчання в Open Grants School V

Цими вихідними розпочалося навчання в Харківській муніципальній школі соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School V.


50 слухачів, які успішно пройшли конкурсний відбір, зустрілися 27 та 28 лютого в «Муніципальному стартап центрі» на перших заняттях Школи. Навчальною програмою заплановано 10 зустрічей зі слухачами, під час яких вони навчатимуться проєктному менеджменту та грантрайтингу.


Під час першої зустрічі слухачі опановували навички ефективної презентації та знайомилися з сокурсниками на тренінгу від спікера Школи Дмитра Ляховецького. В неділю слухачі Школи з головою занурилися в основи фандрейзингу та засвоювали грантову термінологію на лекції Дениса Ткачова - експерта ініціативи Європейського Союзу "Team Europe". Заняття в Школі традиційно проходитимуть по вихідним дням, але з метою дотримання карантинних заходів кількість учасників проєкту довелося зменшити вдвічі у порівнянні з минулими роками.

Авторка ідеї Школи, начальниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська відзначає: «П'ятий рік поспіль ми успішно реалізуємо проєкт в Харкові, і доказом тому є спільнота однодумців - випускників Школи, які залучають соціальні інвестиції в економіку міста; а також той факт, що наприкінці 2020 року Open Grants School був визнаний однією з кращих практик місцевого самоврядування - проєкт посів перше місце у всеукраїнському конкурсі від Мінрегіонбуду. Я бажаю слухачам п'ятого набору старанності в навчанні та успішної реалізації власних проєктів для розвитку нашого міста!»

З детальною інформацією про Школу, у тому числі, програмою курсу та списком слухачів набору 2021 року, можна ознайомитися на нашому сайті:

Нагадаємо, Open Grants School - школа соціального проєктування та грантрайтингу, що складається з лекційних та практичних занять з підготовки та написання проєктних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів під реалізацію соціальних проєктів.

Проєкт організований і реалізується п’ятий рік поспіль Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. У 2020 році Open Grants School було визнано однією з кращих практик місцевого самоврядування в Україні – проєкт посів перше місце в національному конкурсі від Мінрегіонбуду. Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі.
Made on
Tilda