Наші новини

Kharkiv Fashion обмінюється досвідом з Arab Fashion Week

Делегація організаторів Kharkiv Fashion відвідала Арабський тиждень моди, який проходив у Дубаї з 24 по 28 квітня.

На подіумі були представлені кращі колекції haute couture іменитих дизайнерів з усього світу.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, Вікторії Грецької-Миргородської, організатори Kharkiv Fashion мають намір розширювати межі і робити харківський fashion проект з кожним сезоном ще цікавіше, як для гостей заходу, так і для дизайнерів.

Як приклад, Вікторія Грецька-Миргородська привела відкриття унікального магазину в Дубаї, який стане не тільки місцем для шопінгу, але і платформою для самореалізації арабських дизайнерів по всьому регіону. За допомогою передових інноваційних технологій магазин перетвориться в місце проведення Арабського тижня моди, що дозволить гостям заходу здійснювати покупки не відходячи від подіуму. Він обіцяє бути новим трендом в концептах великих магазинів, а також стати прикладом нового досвіду в сфері роздрібної торгівлі.

«Вчитися потрібно у кращих! Тому, отримавши запрошення на Arab Fashion Week, ми, організатори Kharkiv Fashion, вирішили переймати досвід у наших колег, які роблять такий значущий та іміджевий захід для міста і для країни вже багато років », - розповіла Вікторія Грецька-Миргородська.

Вона також зазначила, що восени гостей Kharkiv Fashion чекає багато сюрпризів.


Іміджеві проєкти
Made on
Tilda