Наші новини

У Харкові відбувся фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019»

Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019» відбувся з 30 травня по 2 червня на території пляжно-розважального сімейного оздоровчого парку «Акважур».

Гості фестивалю приймали участь в майстер-класах з приготування страв різних кухонь світу і кулінарних конкурсах, квестах та флешмобах, відвідали творчі майстер-класи від міжнародної студії малювання, інклюзивної майстерні Харківської громадської організації «Креавіта» і творчої майстерні громадської організації «Асоціації багатодітних сімей«АММА».

У фестивалі приймали участь представники різних національностей, які живуть в Харкові. Вони показали гостям заходу не тільки свої кулінарні таланти, але і виступили в національних костюмах на сцені фестивалю з піснями і танцями своїх народів. Крім того, під час заходу, Харківський державний університет харчування і торгівлі презентував інноваційну харчову продукцію, продемонстрував сучасні тенденції в харчовій промисловості і ресторанної індустрії та надав можливість продегустувати зразки інноваційної харчової продукції гостям «Food Fest Gastroman». Також, свою майстерність продемонстрували студенти Харківського торговельно-економічного коледжу, які є призерами на світових конкурсах барменів і рестораторів. Вони дали майстер-класи і приготували для гостей фестивалю смачні коктейлі.

Особливу увагу на фестивалі приділили маленьким гостям. Для них працювала окрема зона, на якій проводилися лазерні бої, різні дитячі майстер-класи, в тому числі: по виготовленню карамельних солодощів, випікання традиційного грузинського хачапурі, пісочної анімації та багато іншого.

«Нашим завданням було зробити так, щоб гостям цього свята було не тільки смачно, але ще й цікаво. Я впевнена, що ми з цим впоралися », - зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

У кінотеатрі під відкритим небом відбувся ексклюзивний показ фільму «Дякую». Також гості фестивалю побачили показ колекцій студентів та випускників Харківського коледжу текстилю та дизайну за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.
Всі дні заходу були доповнені яскравою концертною програмою, MC- і DJ-супроводом, і навіть наймолодший DJ Харкова, MEGERA, зробив один з вечорів фестивалю ще яскравіше своєю грою.

Фестиваль «Food Fest Gastroman» пройшов за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda