Наші новини

31 травня відбулося урочисте завершення курсу Open Grants School

Випуск учнів третього сезону Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School» провели у сесійній залі Харківської міської ради.

У заході взяли участь начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, куратор школи Олег Кулініч, спікери і партнери проекту. Серед них - представники Харківського національного університету радіоелектроніки, на базі якого проходили заняття основного курсу, Каразінської школи бізнесу, спільно з якою були організовані факультативи, Української інженерно-педагогічної академії, яка взяла участь у формуванні сесії з інтелектуальної власності та авторських прав та ін.

Випускники Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу отримали сертифікати та пам'ятні сувеніри від організаторів.

За словами Вікторії Грецької-Миргородської, цього року слухачами школи стали 100 осіб.
«З кожним роком рівень навчання в школі стає вище. Цей рік показав, що слухачами «Open Grants School» є ті люди, яким це дійсно необхідно і які прийшли на навчання з певною метою. І я бажаю кожному, щоб отримані знання ви використовували не тільки для себе, але і для розвитку міста», - звернулася до випускників школи грантрайтингу Вікторія Грецька-Миргородська.

При цьому вона зазначила, що наступного року «Open Grants School» стане ще цікавіше. Зокрема, збільшиться і кількість занять, буде більше інтерактивів і актуальних кейсів. Крім того, додасться тестова система оцінки знань.

Зазначимо, що після конкурсного відбору підготовку в «Open Grants School» пройшли 100 слухачів. Курс був розрахований на три з половиною місяці, включав лекційні, практичні заняття, тренінги, консультації та краш-тест проектних заявок. Випускників навчили презентувати свої проекти, управляти ними, писати грантові заявки і формувати бюджет.

Слід зазначити, що цього року з десяти переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, три були представлені слухачами школи грантрайтингу - це «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» (проект зі створення інклюзивного модельного агентства в Харкові); «Мій улюблений український Харків» (спрямований на популяризацію української культури); фешн-школа для моделей нестандартних розмірів «Велика краса України».

Організатор школи «Open Grants School» - Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Фотозвіт підготував Віталій Шептун:
Анонси Інновації
Made on
Tilda