Наші новини

Визначено переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, Вікторія Грецька-Миргородська, повідомила, що експертна рада конкурсу розглянула подані на конкурс проекти і визначла рейтинг всіх учасників

Відповідно до положення про конкурс кожен з експертів повинен був оцінити надані проекти за 10 показниками, серед яких: відповідність Стратегії розвитку міста і міським цільовим програмам, креативність, узгодженість заявки, потенціал організації, реалістичність цілей і очікуваних результатів, обґрунтованість бюджету проекту і т. п.
З урахуванням запитуваного на реалізацію проектів фінансування в цьому році визначилися 10 переможців конкурсу, які отримають муніципальні гранти в розмірі від 40 до 165 тис.грн.

Серед них:

  • ГО ТБИ «Харківські технології» з проектом «Харків – місто старт-апів»;
  • Група асоціацій реалізації ключових інновацій з проектом «Мій улюблений український Харків»;
  • ГОІ «Креавіта» з проектом «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харків»;
  • ГО «Фундація «Схід – Захід» з ідеєю створення віртуального музею Харківської циркової культури «Старий цирк Грікке»;
  • ГО «Центр розвитку«Майбутні генії»з проектом «Фреш – свіжі емоції для всієї родини»;
  • ХОГО ПЦ «Сприяння та розвиток» з проектом «Школа соціального підприємця»;
  • ГО «Центр громадських і медійних ініціатив» з проектом «Zero Waste Fest»;
  • ГО «Лінк» з проектом «Сучасний портрет харків'ян»;
  • Харківський кластер легкої промисловості та дизайну з проектом «Харківське – це модно. Популяризація професій легкої промисловості»;
  • ГО «Альянс ініціатив» з проектом «Велика краса України».

Всі проекти повинні бути реалізовані в Харкові до кінця року. Найближчим часом з громадськими організаціями, які представили на конкурс свої проекти, будуть укладені відповідні договори, проведені консультації щодо особливостей роботи з казначейством.
Загальний рейтинг проектів представлений на графіку:


Міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради третій рік поспіль. Щорічно на реалізацію соціальних ініціатив в рамках конкурсу з міського бюджету виділяється 1 млн. грн. У 2017 і 2018 рр. переможцями конкурсу були визнані по 9 проектів відповідно. Всі вони були успішно реалізовані.

«У цьому році на участь у конкурсі було подано 40 проектів від 37 громадських організацій. В результаті розгляду проектних заявок 2 учасники були зняті з участі в конкурсі через надання неповного пакета документів, – коментує підсумки конкурсу Вікторія Грецька-Миргородська, – Серед учасників – представники громадських об'єднань та благодійних організацій Харкова, в тому числі, слухачі та випускники Школи соціального проектування і грантрайтинга Open Grants School, організованою Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів з метою підвищення компетенції тих, хто бажає реалізувати на території нашого міста власні соціальні ініціативи, і готовий звертатися до грантодавців для отримання фінансування, що сприяє залученню в економіку міста соціальних інвестицій».

За словами начальника Управління, конкурс дає можливість реалізувати в місті найбільш яскраві і цікаві проекти, що позитивно впливають на імідж Харкова і також сприяють залученню соціальних інвестицій. При цьому, як показує досвід, конкурс сприяє побудові тісної комунікації громадських організацій та об'єднань громадян з виконавчими органами міської ради, підвищуючи рівень довіри громади по відношенню до органів влади.

Інновації Анонси
Made on
Tilda