Наші новини

Продовжено прийом заявок на «Start Fashion»

Зареєструватися для участі у III Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» можна до 1 березня 2019 року.

Позмагатися за перемогу зможуть студенти профільних вузів, а також дизайнери-початківці. Переможців журі визначить в п'яти номінаціях: «Street Fashion» (колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання), «National Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу), «Deluxe» (одяг для урочистих подій, вечірні сукні), «Eco Style» (колекції одягу з вторинних матеріалів) і «Semicouture» (конкурс одного костюма, цілісного художнього образу).

Участь у конкурсі є безкоштовною. За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, це чудовий шанс для молодих дизайнерів голосно заявити про себе на всю країну і познайомитися з відомими кутюр'є.

Нагадаємо, конкурс буде проходити в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який пройде в Харкові з 21 по 23 березня. Нагородження переможців відбудеться 21 березня.
Зареєструватися на участь в конкурсі можна за посиланням.

Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua

Довідка. У 2018 році в конкурсі «Start Fashion» прийняли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» – громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Made on
Tilda