Наші новини

«StartUP Kharkiv» з'єднає кращі практики світових стартап центрів

У створенні та роботі «StartUP Kharkiv» буде застосовуватися досвід стартап центрів Монако, Дубай і Амстердама. Про це в програмі на телеканалі «Профіт» заявила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Вона зазначила, що серед цих практик – створення освітньої платформи, де стартапери зможуть після презентації свого проекту отримати кваліфіковане навчання за своїми напрямками і менторство.

«Після відбіркового конкурсу ми хочемо створити групи за напрямками. Таку практику використовують в стартап центрі Монако, де після навчання в групах, автори проектів переходять вже на стадію зустрічі з акселераторами», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

За її словами, саме робота з міжнародними інвесторами є ключовою. Так як вони мають можливість фінансувати проекти і зацікавлені в пошуку цікавих стартапів.

«Але ми хочемо, щоб замовником було і місто. Тому що наш стартап центр муніципальний,  а в Україні муніципального стартап центру ще не існує. Тому основна ідеологія стартап центру залежить, перш за все, від інтересів міста. Ми не просто даємо майданчик для молоді, не просто навчаємо і даємо путівку в життя їх проектам, але і хочемо зробити так, щоб талановиті люди залишалися в країні. Щоб масштабуючи, підприємець був соціально відповідальний і платив податки, безпосередньо, в Україні », – додала начальник управління.

Вона також зазначила, що в міському бюджеті планується закласти близько мільйона гривень для реалізації кількох проектів стартап центру:

Інновації
Made on
Tilda