Наші новини

Харків розвиває “ВІМ технології у будівництві”

Харків розвиває “ВІМ технології у будівництві”

Цими днями у Харкові на базі Національного університету будівництва і архітектури за участю іноземних фахівців проходить перша всеукраїнська науково-практична конференція “ВІМ - технології в будівництві, досвід та інновації”. Конференція відбувається у онлайн та офлайн форматах. 

BIM - Building Information Modeling  - інформаційне представлення фізичних та функціональних особливостей об’єкту (будівлі). 

Конференція присвячена тематиці розвитку BIM в Україні та місті Харкові. У межах програми конференції заплановані виступи провідних українських та іноземних експертів за даною тематикою.

Окремої уваги заслуговує використання BIM технологій у межах розвитку концепції розумних або смарт міст. BIM технології дають можливість оперативно відслідковувати зміни у інфраструктурі та міському середовищі та збирати і обробляти ці дані. 

Багато великих міст вже досить успішно реалізують інноваційні концепції ВІМ технологій, саме тому проведення подібних конференцій є актуальним і необхідним для нашого міста.
Анонси Інновації
Made on
Tilda