Наші новини

Слухачі Open Grants School розбирали тонкощі проектного партнерства та командної роботи

Третє заняття Open Grants School відбулося в суботу, 9 березня, в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Цього разу один із спікерів Школи - керівник харківського благодійного фонду «Благо» Володимир Казусь розповідав слухачам про тонкощі проектного партнерства. Під час лекції майбутні грантоїди ознайомилися з базовими принципами і нюансами довгострокових відносин з партнерами, детально розглянули можливі інтереси донорів, партнерських громадських організацій, чиновників, представників бізнесу, тонкощі залучення до проектів волонтерів та багато іншого.

Після перерви бізнес-тренер і психолог Дмитро Ляховецький провів заняття-практикум з формування команди проекту. Слухачі школи не тільки в теорії, а й на практиці пройшли всі стадії роботи по проекту в команді: від народження самої ідеї до фінальної його презентації. В результаті були представлені відразу вісім абсолютно різних, цікавих і актуальних проектів, кожен з яких міг би принести Харкову та його мешканцям реальну користь. Крім того, обговорили й спеціальний еко-проект від однієї зі слухачок, який може бути реалізований безпосередньо в рамках самої Школи. Не забули і про річницю народження автора «Кобзаря» - Тараса Шевченка, який став символом українського самовизначення і свободи - читали вірші українського поета.

Цього ж дня спеціальний гість Школи, Олена Котляр, представила слухачам діючу в Україні програму фонду сім'ї Богдана Гаврилишина «Молодь змініть Україну!». Ціллю програми є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складуть критичну масу молоді, яка здійснить трансформацію України в ефективну демократичну країну. Реєстрація на участь у програмі діє для молодих людей від 20 до 35 років за посиланням: https://goo.gl/HFVmQ2

Фотозвіт про зустріч надав Віталій Шептун:Made on
Tilda