Наші новини

Підсумки результатів конкурсу 2017 р. за напрямком розвиток потенціалу молоді Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2017 р. напрямом Розвиток потенціалу молоді Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загалом було відібрано та рекомендовано до фінансування 35 проектів, в тому числі 7 проектів за участі України.

Серед проектів, рекомендованих для фінансування Європейським Союзом, 2 проект реалізовуватиметься за участю українського вищого навчального закладу – Харківського державного університету харчування та торгівлі (589942-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA-CBY-EP-PE «Higher education institutions for youth entrepreneurship»).

Проект спрямований на активізацію молодіжного підприємництва в контексті європейської інтеграції як всередині країн, так і між країнами Східного партнерства та Європейського Союзу з використанням досвіду створення успішних бізнес-моделей в країні Східного партнерства та ЄС.

Вдруге в історії Програми Темпус та Еразмус+ та вперше в історії Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу молоді до фінансування було рекомендовано проект в якому саме український університет – Харківського державного університету харчування та торгівлі, виступає як грантоотримувач і координатор проекту. До проекту також залучені університети з Латвії, Білорусії, Молдови, Грузії та Вірменії.

Команда проекту буде працювати над розробкою онлайн-платформи для спілкування, обміну передовим досвідом, пошуку потенційних ділових партнерів між молодими підприємцями; організацією роботи центрів з навчання та підтримки молодіжного підприємництва; розробкою навчального курсу зі специфіки ведення бізнесу в контексті Європейської інтеграції в країнах-партнерах; проведенням конкурсів молодіжних проектів, національних семінарів, круглих столів з метою виявлення та вирішення актуальних проблем молодіжного підприємництва.

Реалізація проекту сприятиме зміцненню транснаціонального співробітництва між освітою, наукою та бізнесом; підвищенню міжнародного аспекту підприємницької освіти в країнах членах і партнерах програми Ерасмус+.

Список всіх проектів Програми Ерасмус+ за напрямком KA2: Розвиток потенціалу молоді у 2017 році, рекомендованих до фінансування, представлений на сайті EACEA.

Made on
Tilda