Наші новини

На «Kharkiv Fashion 2019» дитячий театр «Сорванцы» покаже Харків майбутнього

Новий сезон Kharkiv Fashion 2019 пройде з 11 по 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля». На подіумі осіннього сезону Харківський народний дитячий театр «Сорванцы» покаже «Харків майбутнього».

Під живий виступ музичного колективу «Manera» спільно з українським брендом «Lemoni» вони представлять нову колекцію «City mood», присвячену рідному місту і продемонструють яким, на думку дизайнера бренду, буде мода в Харкові в майбутньому.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторії Грецької-Миргородської, осінній сезон проекту буде унікальним і ставить перед собою амбітні цілі. «Kharkiv Fashion» - проект, який любить дивувати. Уже не перший раз на подіум заходу виходять діти. Я впевнена, що «Сорванцы» зроблять справжній фурор. Ми побачимо колаборацію театру і дизайнерської думки. Це буде цікаво», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Як зазначає режисер театру «Сорванцы» Олена Вартанян, творчі і талановиті актори у віці від 7 до 12 років покажуть новий Харків, який живе в умовах діджіталізаціі, гаджетів і нових технологій, Харків, який задає ритм розвитку для майбутніх поколінь і міст. «Харків - це місто, яке народжує великих людей: акторів, поетів, музикантів, це місто нових можливостей і їх втілень. Майбутнє починається з кожного з нас», - зазначає Олена Вартанян.

Дизайнер, засновниця дитячого бренду «Lemoni», Ольга Ковтун, розробила колекцію спеціально для показу саме на «Kharkiv Fashion 2019». Колекція «City mood» сезону весна/літо 2020 року - це улюблений дітьми спорт-шик, комфортні образи, які будуть доповнені трендовими аксесуарами. Незвичайним акцентом в колекції стане ручний розпис на тканині в колаборації з юною художницею Діаною Нгуєн.

Показ колекції відбудеться в перший день «Kharkiv Fashion 2019» - 11 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda