Наші новини

Прес-конференція з відкриття Open Grants School відбулася у прес-центрі Харківської міської ради

Заняття для другого набору слухачів Школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» розпочнуться 18 березня в ЕКЦ «Бейт-Дан».

Про це сьогодні, 14 березня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.
За її словами, на відміну від минулого року, заняття в школі проходитимуть в одній локації, а для більш ефективної роботи навчатися буде менше слухачів - 100 осіб.

«Основна мета проекту - навчити креативних харків'ян і представників громадських організацій писати заявки для отримання грантів, як від міської ради, так і від будь-яких грантодавальних організацій. Викладацький склад школи дуже сильний: кожен з лекторів - це відомі в місті люди, які мають великий досвід грантрайтінга, серед них є також представники грантодавальних організацій», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Як повідомив куратор «Open Grants School», керівник проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону» Олег Кулініч, програма занять школи дуже різнопланова і насичена, починаючи від сучасних комунікаційних технологій, які використовуються при роботі з проектними заявками, і закінчуючи технологіями розвитку інтелекту і застосуванням креативних практик при створенні командної заявки. На заняттях також розглядатимутсья теми бюджету, оцінки проектів, піар-супроводу, особливу увагу буде приділено роботі з ризиками.

«Наша школа відрізняється від величезної кількості аналогічних шкіл, занять, тренінгів і семінарів. Як правило, подібні заняття орієнтовані на конкретного донора, з яким потім і будуть працювати громадські організації. Ми ж намагаємося давати нашим слухачам максимально широку картинку. За щільністю подачі і глибиною матеріалу аналогів нашої школи не було в Україні, і ми сподіваємося, що будемо і далі йти на крок вперед інших міст і регіонів. Ми впевнені, що якість інформації, яка надаватиметься, буде на дуже високому рівні», - підкреслив Олег Кулініч.

Всього в рамках школи заплановано 10 занять, які включають не тільки лекції, а й практичні заняття. На завершення відбудеться підсумкове заняття, на якому пройде аналіз написаних слухачами заявок. Одночасно випускники «Open Grants School» зможуть взяти участь у міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, де зможуть реалізувати отримані знання і подати грантові заявки. Кращі соціальні проекти отримають фінансування у розмірі до 200 тис. грн з бюджету міста. «Володарями грантів стануть найкреативніші проекти, які будуть реалізовані в Харкові і сприятимуть підняттю іміджу міста», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Навчання в школі - безкоштовне. Старт занять - 18 березня.

Місце проведення: Єврейський кульутрний центр «Бейт-Дан» (вул. Тобольська, 46).
Нагадаємо, в 2017 році підготовку в школі «Open Grants School» пройшли 200 харків'ян, які шукали можливості для успішної реалізації власних соціальних проектів. Випускники школи навчилися якісно оформляти проектні заявки на отримання грантів, багато хто з них пізніше змогли знайти фінансування для реалізації своїх проектів. Так, серед 9 переможців міського конкурсу інвестиційних проектів минулого року 7 проектів були підготовлені випускниками «Open Grants School».

За матеріалами прес-служби Харківської міської ради

Фото: Корнатовська МирославаMade on
Tilda