Наші новини

Зустріч слухачів Open Grants School пройшла в Каразінській школі бізнесу

У неділю, 14 квітня, за підтримки Каразінської школи бізнесу Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради організувало проведення практичного заняття з підготовки проектних заявок на міжнародні грантові конкурси соціальних проектів.

Захід пройшов в рамках Школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School, спікери якої провели зустріч - практикум з підготовки проектної заявки на прикладі міжнародного конкурсу Посольства США в Україні "Фонд сприяння демократії". Учасники заняття розбилися на команди та за допомогою своїх наставників виявляли ідеї, які відповідають умовам конкурсу, та займалися написанням проекту, заповнюючи відповідну проектну заявку. Колективне створення проектів закінчилося загальним обговоренням отриманих результатів: всі проекти були заслухані та прокоментовані спікерами Школи. Доповідачі не тільки отримали оцінки та цінні поради експертів, а й відповідали на запитання інших учасників заняття.

Наступна зустріч слухачів Open Grants School запланована на суботу, 20 квітня.

Open Grants School - школа соціального проектування та грантрайтингу, яка складається з лекційних та практичних занять з підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів для реалізації соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі.

Фотозвіт про зустріч підготував Віталий Шептун:

Інновації
Made on
Tilda