Наші новини

За підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів у Харкові пройшов «МамоТатоФест»

У Харкові відбувся перший сімейний фестиваль «МамоТатоФест», організований ГО «Центр розвитку «Майбутні генії».

«Проект фестивалю був підтриманий експертною радою цьогорічного міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів і проходив при фінансовій та організаційній підтримці Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради», - відзначає начальник Управління Вікторія Грецька-Миргородська.

Під час проведення фестивалю понад 25 організацій та освітніх закладів у всіх районах міста були охоплені безкоштовними лекціями та майстер-класами для всієї родини. «Близько п’яти тисяч харків’ян відвідали лекції, спрямовані на підвищення батьківської обізнаності, безпеки дітей, фінансової грамотності родини, налагодження психологічного клімату в сім’ї та інші актуальні питання, що стосуються кожної родини, - розповідає керівник проекту Марина Штефан, - А також, майстер-класи, мета яких полягала у єднанні всієї родини навколо спільної справи, щоб було цікаво як дітям, так і дорослим, збереженні та підтримці родинної атмосфери та національної культури під час створення традиційних українських ляльок-мотанок, вишиванок та ін.»

В рамках фестивалю відбувся відкритий конкурс колискової пісні "Слобожанська колискова" та фестиваль дитячого малюнка "Мій чарівний сон".

«Ми отримали близько 1000 робіт на фестиваль дитячого малюнка, в яких юні харків’яни висловлювали бачення сімейних цінностей та свого майбутнього. Протягом всіх днів фестивалю малюнки виставлялися в громадських бібліотеках, соціальних центрах, арт-площадках міста, які підтримали проект. Всі юні художники отримали особисті подяки за участь, - розповідає організаторка фестивалю, керівник ГО "Центр розвитку «Майбутні генії» Олена Король, - Конкурс «Слобожанської колискової» спрямований на підтримку української культури та національних традицій. Переможці отримали змогу виконати свої конкурсні роботи під час гала-концерту фестивалю у Палаці студентів НТУ «ХПІ», а всі фіналісти відзначені відповідними дипломами. Ми плануємо наступного року зробити конкурс всеукраїнським. Як мати передає свою любов дитині, так і Слобожанська колискова пройде від Сходу до Заходу через всю Україну. І саме в Харкові, який передасть естафету по всій країні, зародилася ця традиція».

Для визначення переможців конкурсу було скликане п
рофесійне журі, до складу якого увійшли: солістка Харківської Філармонії, зав.відділом «Академічний спів» ХМУ ім.Б.Лятошинського Яна Боброва, хормейстер українського народного хору «Основа», керівник народного вокального ансамблю «Гармонія» Олена Кобзєва, голова ГО «День музики» та сертифікований тренер програми Міністерства культури України Сергій Жуковський та ін..

7 жовтня 2018 року в Палаці студентів ХПІ відбувся заключний гала-концерт першого сімейного фестивалю «МамоТатоФест». Талановиті, запальні виступи дітей, танцювальних та вокальних творчих колективів Харкова, народних артисток України з тріо «Купава» заряджали присутніх позитивом і хорошим настроєм, а організатори висловили щиросердну вдячність всім партнерам, які підтримали їхню ідею. За відгуками відвідувачів концерт перетворився на тепле родинне свято, на якому панувала атмосфера добра і любові. Як зазначила одна з родин, вони отримали найцінніший подарунок - це зближення їхньої сім’ї.
Made on
Tilda