Наші новини

Kharkiv Fashion 2019 готує масштабне шоу

Наймасштабніша модна подія Східної України - Kharkiv Fashion 2019 пройде 11 і 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля»

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбудеться презентація першої колекції RIDNA Народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським дизайнером, засновником бренду maKha Марією Бисовою. Головний мотив колекції - національний живопис, представлений на ексклюзивних тканинах з авторським принтом.

За словами ініціатора проекту, начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, осінній сезон проекту буде унікальним і ставить перед собою амбітні цілі. «Харків - це місто, яке надихає, місто можливостей і втілення будь-якої мрії в реальність. Таким втіленням стане колекція найкрасивішої української актриси Ольги Сумської, про яку вона мріяла все своє життя», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках заходу традиційно відбудуться покази українських і зарубіжних дизайнерів. Також буде кілька шоу-дефіле, одним з яких стане перформанс юних акторів театру «Сорванцы» спільно з брендом Lemoni. Під живий музичний супровід бенду Manera вони покажуть «Харків майбутнього».

Випускники Школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства спільно з українськими дизайнерами Олександром Бевзюком та Іриною Ігнатовою представлять колекцію «Stay wild» з джинсової тканини, з вишитими елементами і принтами.

Також на подіум вийдуть моделі plus size всеукраїнського проекту «Велика Краса Країни» з показом нової хутряної колекції від салону "Чарівні Хутра" за участю fashion дизайнера Костянтина Пономарьова і групи Manera Music Band.

Вперше на заході буде представлено спільний стенд дизайнерів-учасників Kharkiv Fashion Cluster - Олега Фоменко, Олександра Бевзюка, Ірини Полуектової і Марії Бисової.
Як розповів координатор проекту Олег Єгоров, планується зміна формату осіннього сезону. «Kharkiv Fashion вже давно став заходом, який вийшов за рамки днів моди. Ми намагаємося створити екосистему, в якій вчорашні волонтери сьогодні беруть участь в конкурсі молодих дизайнерів, а завтра створюють перші комерційні колекції, в яких виробник може знайти партнера для співпраці, а дизайнер - базу для створення одягу. Наша мета - розвиток легкої промисловості в цілому і вихід її представників на європейські та світові ринки», - зазначив Олег Єгоров.

На захід очікується приїзд байеров з України та Європи. Протягом двох днів буде працювати design market від провідних виробників одягу. Також в рамках Kharkiv Fashion 2019 пройдуть навчальні тренінги топових спікерів в fashion індустрії на майданчику Fashion Business Еducation, зустрічі зі студентами профільних навчальних закладів, виробниками і дизайнерами, відбудеться презентація фірмового бренду «Харків - це модно» Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.

Ведучі Kharkiv Fashion 2019 - Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

Довідка. Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda