Наші новини

У міській раді відбувся благодійний форум «Краса врятує світ»

Регіональний благодійний форум «Краса врятує світ» в рамках конкурсу краси «Місіс Харків 2019» відбувся вчора, 12 серпня, в Харківській міській раді.

Як повідомили організатори, місією проекту є залучення представників громадськості міста Харкова до благодійної діяльності, просування в суспільстві ідеї, що добро робити просто, об'єднавши можливості громадських організацій та влади.

У форумі прийняли участь фіналістки конкурсу краси «Місіс Харків 2019», які є успішними жінками у сферах бізнесу, культури, спорту і громадської діяльності, а також представники органів місцевого самоврядування, благодійних організацій та підприємці.            

Учасниці «Місіс Харків 2019» розповіли про акції, які були проведені в рамках проекту: аукціони для закупівлі медичного обладнання або надання адресної допомоги хворим дітям, зйомки соціальної реклами, проведення безкоштовних тренінгів і семінарів, курсів іноземних мов, допомога дитбудинкам, багатодітним сім'ям, організаціям із захисту тварин та ін.

Начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія Грецька-Миргородська, повідомила, що міська влада підтримує учасниць конкурсу «Місіс Харків 2019».

«Фінал конкурсу відбудеться 23 серпня. Конкурсантки не просто вийдуть перед журі і глядачами, щоб показати, які вони красиві і талановиті, а й повинні будуть продемонструвати результати благодійних акцій, які вони проводили протягом останнього півріччя, розповісти, що доброго вони зробили для людей. Це буде найважливіший критерій для оцінки конкурсанток. Благодійність - хороший і правильний тренд сьогоднення. А також організатори конкурсу стануть нашими партнерами під час проведення «Kharkiv Fashion» у жовтні», - зазначила Вікторія Грецкая-Миргородська.

Нагадаємо, під час осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019» народна артистка України Ольга Сумська представить власну колекцію суконь.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda