Наші новини

У Харкові планують створити центр для реалізації стартапів

Сесія зі створення стратегії для розвитку стартап-руху в Харкові відбулася 15 лютого в Karazin Business School.

У заході взяли участь співробітники Харківської міської ради, науковці та підприємці.
За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, ініціатора заходу Вікторії Грецької-Миргородської, Харківська міська рада найближчим часом планує почати розробку стратегії розвитку Харкова на період після 2020 року.

«Ми вкладатимемо ідею «розумного міста» в усі найважливіші цілі. Сьогоднішній захід – стратегічна сесія, яка покликана окреслити напрямки розвитку кластерної економіки міста, розвитку стартап-руху, якими місто керуватиметься при розробці стратегії на наступний період», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Інші вектори в стратегії розвитку міста розроблятимуть члени спеціальної робочої групи.
Під час стратегічної сесії її учасники висунули ідеї зі створення коворкінг-центру, проведення щорічного ярмарку стартапів, на якому представники вишів, а також окремі новатори зможуть представити свої розробки.

За словами начальника Управління, міська рада планує піти далі і створити муніципальний майданчик, так званий стартап-центр, який буде підтримуватися і частково фінансуватися муніципалітетом.

«Плани зі створення такого центру народилися не просто так: на нього є великий запит від молоді. З його відкриттям стартапери точно знатимуть, куди їм звертатися і де їм допоможуть реалізувати їхні проекти. Нашим завданням буде створити умови для таких людей. До цього центру ми зможемо запрошувати представників іноземних інвестиційних компаній. Але, крім цього, потрібно ще організувати планове навчання, щоб люди розуміли, як ці проекти створювати, реалізовувати і грамотно продавати», – додала Вікторія Грецька-Миргородська.

Вікторія Грецька-Миргородська повідомила, що ініціативи з розробки стратегії розвитку міста в цьому напрямку чекають як від студентів, так і тих, хто вже має свої стартапи.

Джерело: www.city.kharkov.ua

Made on
Tilda