Наші новини

У Харкові Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest зіграє шедеври класики

11 червня в Харківській філармонії в рамках фестивалю класичної музики KharkivMusicFest відбудеться концерт Дитячого симфонічного оркестру. До складу Дитячого оркестру вже кілька років поспіль входять обдаровані діти різного віку. Наймолодшому музиканту оркестру всього 10 років. Старшому - 18.

Цього разу до харківських музикантів приєднаються юнаки та дівчата з усієї України. Солісткою вечора буде видатна піаністка Христина Михайличенко, яка незважаючи на свій юний вік, вже давала концерти в Нью-Йорку, Парижі, Брюсселі, Брюгге, Відні, Стамбулі і перемагала в десятках міжнародних конкурсів.

На концерті в Харкові піаністка виконає Фортепіанний концерт Моцарта №23 Ля Мажор, який вже третє століття вважається кращим серед 27 концертів Моцарта. Також на концерті Дитячий оркестр зіграє твори Бетховена, Дворжака.

Особливу увагу приділять творчості Сергія Борткевича, який був тісно пов'язаний з життям Харкова. У концерті прозвучать окремі п'єси з його сюїти «Тисяча і одна ніч».

Диригентом дивного оркестру стане Віталій Алексейонок - головний диригент оркестру Мюнхенського університету, лауреат конкурсу «MDR Conducting Competition 2018». Диригував такими колективами, як оркестр Лейпцігського радіо, Веймарська державна капела, струнний оркестр Люцернського фестивалю та ін.

Найближчі його проекти - робота в оперному театрі Граца, а також нова постановка опери «Орлеанська Діва» Чайковського в віденському театрі «Theater an der Wien».
Анонси
Made on
Tilda