Наші новини

У Харкові презентують кращі стартапи та обговорять міські інновації

Ярмарок стартапів і Інноваційний форум пройдуть 22-23 листопада у науково-бібліотечному центрі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 84-а, 10 пов.)

У перший день заходу відбудеться презентація науково-методичного видання «Прикладні аспекти управління проектами в публічній сфері» – практичного посібника для представників територіальної громади міста, які планують взяти участь у конкурсах проектів, організованих Харківською міською радою, іншими українськими та зарубіжними донорами. Також свої проекти презентують випускники школи соціального проектування і грантрайтинга «Open Grants School», переможці міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, які успішно реалізовані у Харкові.

«Ярмарок стартапів буде цікавий для тих, хто націлений на реалізацію і просування своїх ідей, а також для тих, хто хоче працювати з грантами. В минулому році випускниками «Open Grants School» стали 200 слухачів. Це унікальний проект, який вже дав дорогу у життя багатьом ідеям. Основна мета проекту – навчити креативних харків'ян і представників громадських організацій писати заявки для отримання грантів як від Харківської міської ради, так і від будь-яких грантодавчих організацій», – розповіла ініціатор та організатор заходу, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

У рамках першого дня форуму відбудеться виставка стартапів харківських вищих навчальних закладів і пройдуть панельні дискусії.

23 листопада відбудеться Інноваційний форум за темами:
  • «Стратегія розвитку міста Харкова»
  • «Офіс реформ як інноваційний продукт»
  • «Енергоефективність у будівництві та енергозбереження»
  • «Кластери та розумний розвиток економіки»

За підсумками форуму планується підписання меморандуму між Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, представниками вищих навчальних закладів Харкова та науково-дослідних організацій в сфері розвитку та впровадження інноваційних технологій.

Made on
Tilda