Наші новини

Представників легкої промисловості запрошують на Kharkiv Fashion Business Forum 2019

22-23 березня відбудеться Kharkiv Fashion Business Forum 2019.

В рамках дводенного заходу будуть проведені круглий стіл, лекції та майстер-класи провідних фахівців сфери дизайну, легкої промисловості, маркетингу.

22 березня, в Каразінській школі бізнесу (вул. Мироносицька, 1) пройде круглий стіл «Кадрове забезпечення легкої промисловості».

У заході приймуть участь начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, Президент-Голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, виконавчий директор Харківського кластера легкої промисловості та дизайну Олег Єгоров, представники профільних навчальних закладів, харківські виробники одягу і взуття.

Учасники круглого столу обговорять питання кадрового забезпечення в сфері легкої промисловості та створення дорожньої карти по взаємодії профільних навчальних закладів та компаній-роботодавців. Захід розпочнеться о 9:30.

В цей же день, на Арт-заводі «Механіка» Інша Земля розпочнеться дводенний форум «Позиціонування – просування – продаж». Серед спікерів заходу – стиліст міжнародного рівня, керівник імідж-агентства «Milano Shopping Group» Олександра Моргун, керуючий партнер консалтингової компанії Insprima Юрій Єлісєєв, виконавчий директор Group of Companies SEOWAVE Тетяна Труш. Слухачі форуму в цей день дізнаються про просування свого продукту на онлайн і на оффлайн ринках, і про професії стиліста.

23 березня на Арт-заводі «Механіка» Інша Земля серед інших тем, гості форуму дізнаються про просування бренду. Зокрема, сертифікований Finantion Accounting Executive (міжнародний сертифікат IFA), Fashion консультант Ірина Агафонова розповість про формування бренду та продаж, виконавчий директор Group of Companies SEOWAVE Тетяна Труш – про просування особистого бренду в Instagram, власник і засновник бренду «Gridress» Карина Гришко – про розвиток бренду в цілому, відбудеться тренінг-практикум для представників легкої промисловості Харкова: «Битва за легпром!», арбітр і ведучий – Дмитро Ляховецький. Також гості форуму дізнаються про ефективну побудову команди та про якісне проведення переговорів в сфері fashion.

«Однією з ключових складових проекту Kharkiv Fashion є освітня частина. Ми прагнемо, щоб представники легкої промисловості отримали корисну інформацію, яка допомагає харківському бізнесу розвиватися і виходити на нові ринки», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Участь в круглому столі та в форумі – безкоштовна.

Зареєструватися на круглий стіл 22 березня можна перейшовши за посиланням реєстрації.

Реєстрація на форум.

З програмою заходу можна ознайомитися тут.
.
Довідка: Kharkiv Fashion Business Forum 2019 організований Харківським кластером легкої промисловості та дизайну за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Made on
Tilda