Наші новини

Переможці міського конкурсу звітують про реалізацію своїх проєктів

30 жовтня 2019 року завершився безкоштовний курс з української мови для учасників проєкту «Мій любий український Харків!».

Проєкт, підготовлений громадською організацією «АРКІ ГРУП», став одним з переможців Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2019 року, який третій рік поспіль проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. В рамках проєкту були організовані безкоштовні курси для всіх, хто бажає вдосконалити свої знання з рідної мови, «Українська – це просто!». Навчальний курс, розрахований на два місяці, був розроблений у співпраці з кафедрою українознавства ХНУРЕ та проходив у науковому парку «Синергія». За цей час слухачі курсу не лише подорожували у світ української граматики та правопису з викладачами кафедри українознавства, а й зустрічалися з видатними особистостями, брали участь у міських екскурсіях українським Харковом, разом переглядали українські фільми та спілкувалися з однодумцями, вдосконалюючи отримані знання на практиці.

«Це цікавий та своєчасний проєкт для нашого міста. Багато харків’ян, які за позовом серця та національної гідності хочуть спілкуватися українською мовою, але не впевнені у собі через брак знань та практичних навичок, отримали можливість поглибити та вдосконалити володіння українською, - ділиться враженнями від проєкту Вікторія Грецька-Миргородська, начальниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, - А організатори курсу, завдяки високому рівню професійної майстерності, власному досвіду та ентузіазму, з яким взялися до справи, змогли зацікавити та надихнути на саморозвиток, спонукати до вивчення рідної мови, культури, української історії нашого міста».

Під час заключного заходу слухачі, які успішно пройшли навчання, отримали відповідні сертифікати від організаторів курсу. «Завершились дискусії, обговорення, вправи та завдання, розповіді та читання. І наче сумно, та з іншого боку – радісно, що багато людей змогли безкоштовно відвідувати наші заняття з української мови, - коментує подію викладачка кафедри українознавства ХНУРЕ Алла Сергієва та звертається до всіх слухачів: - Нехай українська мова буде для вас квитком у майбутнє! Нехай звеселяє та заспокоює, дарує щастя спілкування! Нехай вона буде з вами завжди!»

Із ходом реалізації проекту та графіком регулярних мовних курсів ЦПО ХНУРЕ можна ознайомитися на сайті кафедри українознавства та сторінці мовних клубів у Фейсбук.
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda