Наші новини

Kharkiv Fashion запрошує на кастинг моделей

Нагадаємо, Kharkiv Fashion 2019 відбудеться 11-12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

У програмі - презентація першої колекції одягу народної артистки України, Ольги Сумської, в колаборації з харківським брендом maKha, покази українських і зарубіжних дизайнерів, презентація колекції від Lida Selinchi (Moldova), design market провідних модельєрів, дебют першого в Україні інклюзивної модельного агентства, презентація проекту для дівчат plus size «Велика краса країни», конференції, семінари та тренінги для дизайнерів і виробників одягу, виступ бенду MANERA, презентація одягу поп-групи ARMIA «Hit Fit Fashion».
Ведучі Kharkiv Fashion 2019 - Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Також після кожного дня проекту в Victory Concert Hall відбудеться After party Kharkiv Fashion. 11 жовтня на заході виступить група A.R.M.I.A. 12 жовтня під час After party відбудеться презентація журналу HONOR, церемонія нагородження в номінації «Людина року» за версією Honor magazine, виступ популярного виконавця Джигана.

Організаційний партнер - International fashion studio.

Довідка. Kharkiv Fashion 2019 організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом міського голови Геннадія Кернеса

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda