Наші новини

Харківський IT-кластер підтримує міські стартапи

22.09.2020 відбулася робоча зустріч представників Харківського IT кластеру та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради

На території стартап центру представники IT Кластера та Управління інноваційного розвитку обговорювали можливості, які відкриває перед учасниками зустрічі колаборація. Гравці IT-галузі — неодмінна складова у становленні екосистеми, дружньої до стартапів та інновацій. Місце для робочої зустрічі вибрано символічне і не випадкове. Представники стартапів, що зараз проходять навчання в «ReBOOTcamp» на  спеціальному інтенсивному курсі від «Startup Kharkiv», також були запрошені до дискусії.

«Оскільки діяльність «Startup Kharkiv» орієнтована виключно на технологічні стартапи, для нас важливе стратегічне партнерство з IT-спільнотами, такими як IT Кластер. Ми розраховуємо, що така взаємодія розширить можливості для стартапів. З цієї причини ми запросили на зустріч їх представників. Створений центр — провідник між його резидентами та реальним ринком. Таким чином найкраще озвучити питання, що стоять сьогодні, та проблематику ринку, зможуть безпосередньо самі представники стартапів», — коментує Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.


Виконавчий директор Харківського кластера інформаційних технологій Ольга Шаповал розповіла учасникам «ReBOOTcamp» максимум інформації про потенціал і можливості колаборації з IT Кластером і про можливі формати співпраці.

Наприкінці зустрічі сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між IT Кластером і Муніципальнім стартап центром Харкова.


Made on
Tilda