Наші новини

Геннадій Кернес зустрівся з народною артисткою України Ольгою Сумською

Актриса, яка регулярно бере участь у соціальних ініціативах міста, створює колекцію одягу з харківською дизайнеркою MaKha.

19 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з народною артисткою України Ольгою Сумською. У жовтні актриса покаже першу колекцію одягу, створену разом з харківською дизайнеркою Марією Бисовою (MaKha). У показі візьмуть участь моделі інклюзивного агентства та plus size.


Ольга Сумська високо оцінила участь мерії в створенні креативного середовища. «Kharkiv Fashion 2019», ведучою якого вона є, виконує навчальні функції для тих, хто хоче працювати в галузі моди та легкої промисловості.


«Я вражена тими змінами, які відбуваються у Харкові. Саржин яр, сад Шевченка і багато інших місць створюють враження ренесансу, розвитку багатомільйонного міста. Що стосується «Kharkiv Fashion», я вже давно стала прихильником цього свята моди і я рада, що саме там я буду представляти свою першу колекцію», - сказала актриса.


За словами Геннадія Кернеса, міська рада підтримує фінансово і організаційно всі ініціативи з розвитку локальної індустрії, особливо із соціальною складовою.

«Ми хочемо створити простір, в якому бізнес нарешті розуміє, наскільки правильно, а в подальшому і вигідно, вкладати ресурс у розвиток харківських талантів, підготовку професійних кадрів», - зазначив він.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda