Наші новини

У Харкові відбувся фінал конкурсу краси «Місіс Харків 2019»

23 серпня у готелі «Mandarin Clubhouse Kharkiv» (вул. Максиміліанівська, 16А) відбувся фінал конкурсу краси «Місіс Харків 2019».

15 учасниць боролися за корону і звання головної місіс Харкова 2019 року.
Червона доріжка, барвиста фотозона, інтерв'ю, яскраві акробатичні постановки, неповторні дефіле учасниць, «живе» вокальне виконання артистів зробили вечір незабутнім.
Конкурсантками стали успішні леді, віком від 25 до 45 років, які підкорювали гостей не тільки своєю красою, але і чарівністю, талантами, а особливо - неймовірним бажанням творити добро. Якщо справжня краса поєднує все це в собі, вона дійсно може рятувати світ.

Особливим цей конкурс став завдяки його основній меті, якою стала благодійність. На фіналі кожна конкурсантка презентувала свій проект, який вона реалізовувала, спільно з благодійними та громадськими організаціями, а також органами місцевого самоврядування, протягом всієї підготовки до нього. Саме це і стало основним критерієм оцінювання конкурсанток.

«Кожен використовує красу і успіх по-своєму. Але мало хто хоче не тільки слави, але і допомогти іншим. Конкурс «Місіс Харків 2019» став для мене відкриттям у цьому сенсі. Адже, на рахунку заходу вже десятки соціальних проектів, які стали реалізовані завдяки чуйності організаторів і бажання учасниць. Після фіналу конкурсу я можу точно сказати, що у благодійності величезне серце. Але я також рада, що у неї ще й прекрасне обличчя » – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Більшість учасниць обрали підтримку дітей з обмеженими можливостями.

За підсумками оцінювання журі та голосування гостей конкурсу переможницями, за версією журі, стала Луїза Семенюта, за вибором гостей - Оксана Вікторова, Віце-Місіс «Послом доброї волі» - Тетяна Ларіна, першою віце-місіс - Надія Мироненко, другою Віце-Місіс - Олена Кондрашова.

Довідка. Конкурс краси «Місіс Харків 2019» організований за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda