Наші новини

Прем'єра фільму «Амбасадори креативних індустрій»

Незаперечне надбання Харкова, фактурного мегаполісу в центрі України, — люди. Різні, яскраві, творчі, багато з яких стали відомі далеко за межами рідного міста і країни, завдяки тому, чим вони займаються. Креативна складова, що є у всіх без винятку жителів красивого атмосферно влаштованого міста з історією, в єдності й взаємодії підкорює найсміливіші вершини.

«Люди, які присвятили креативним індустріям все своє життя, у своїй творчості не тільки створюють для нас нові всесвіти. Вони створюють імідж, обличчя і культуру нашого міста, несуть про нього славу», — каже Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевіх проєктів Харківської міської ради.

Чергова така вершина в співтворчості міста і його талановитих Амбасадорів — меморандум про намір створення Кластера Креативних Індустрій Харкова.

«В екіпажі «Create Kharkiv» кожен член команди — креативна особистість, але тільки разом ми здійснимо найсміливіші мрії. Меморандум, це перший крок на шляху досягнення великої мети, зробити рідний Харків надкреативним містом», — вважає Вікторія Грецька-Миргородська.

Як герої, які творять культуру та історію міста, можуть позначити цю подію? Зняти приголомшливий фільм про креативні індустрії і їх представників в знакових для міста локаціях і долучити до нього представників більш ніж 30 творчих сфер: театр, музика, мистецтво, архітектура, медіа, кіберспорт, дизайн, fashion, фото, радіо, IT сфера, література, beauty індустрія.

Найцікавіше тільки починається.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda