Наші новини

У Харкові відбудеться одне з найбільших події у сфері моди, дизайну і легкої промисловості Східної України – Kharkiv Fashion Business Days 2018

C 11 по 13 жовтня 2018 року в Харкові на Арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля пройде головна подія в сфері моди, дизайну і легкої промисловості – Kharkiv Fashion Business Days.

Захід об'єднає в собі fashion-покази українських і зарубіжних дизайнерів, освітню секцію від провідних експертів модної індустрії України, покази українських торгових марок та дизайн-маркет. Площа локації дозволить організувати одні з наймасштабніших fashion-показів Східної України.

«Kharkiv Fashion Business Days – як одна зі складових проекту Kharkiv Fashion є одним з ключових проектів в стратегії розвитку Харкова, з метою просування харківських дизайнерів і виробників на українському і міжнародному ринках. В рамках заходу, крім безпосередньо подіумних показів, будуть проведені навчальні семінари, спрямовані на розвиток і просування свого бренду, розвиток бізнесу в Україні», – Вікторія Грецька-Миргородська, ініціатор проекту, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківського міської ради.

11-13 жовтня в рамках Kharkiv Fashion Business Days спільно з Харківською Торгово-промисловою палатою буде організована спеціалізована виставка легкої і текстильної промисловості Textile Expo – інтерактивна платформа, що представляє fashion-індустрію легкої і текстильної промисловості регіону. Також, в рамках виставки відбудеться форум «ЛЕГПРОМЕКСПОРТ».

12 жовтня на Арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля відбудеться бізнес-форум, в якому візьмуть участь дизайнери, представники бізнесу, міської влади, науки та легкої промисловості. Захід проводиться спільно з Харківським кластером легкої промисловості та дизайну.

Також, 12-13 жовтня на глядачів чекають покази модних колекцій молодих і провідних дизайнерів з України та зарубіжжя. На даний момент планується приїзд дизайнерів з Італії, Мексики, Білорусі, Ізраїлю, Великобританії. Закриє захід прем'єрний показ колекції «Зима 2019 Constantin Ponomaryov» для хутряної компанії «Чарiвнi Хутра».

«Kharkiv Fashion Business Days – важлива подія в світі моди! Прямо зараз ми можемо стати свідками народження нових ідей на майбутнє десятиліття», – Костянтин Пономарьов, креативний директор Kharkiv Fashion Business Days, український дизайнер одягу.

Довідка. Kharkiv Fashion Business Days організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Made on
Tilda