Наші новини

Заявки на конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion» приймають до 15 лютого 2019 року

Триває прийом заявок на III Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Start Fashion». До участі в конкурсі запрошуються студенти профільних ВУЗів і дизайнери-початківці.

За словами організаторів, цього року конкурс пройде в п'яти номінаціях: «Street Fashion» – колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання; «National Style» – колекції одягу за народними мотивами      будь-якої країни світу; «Deluxe» – колекції одягу, призначеної для урочистих подій, вечірніх суконь; «Eco Style» – одяг з використанням тканин із натуральної сировини; нове життя непотрібних речей; колекції одягу з вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику тощо) і «Semicouture» – конкурс одного костюма, цілісного художнього образу.

Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, участь        у конкурсі є безкоштовною і дає можливість молодим дизайнерам зробити перші кроки в індустрії моди і дизайну.

Нагородження переможців відбудеться 21 березня. Подати заявку можна за посиланням: https://goo.gl/forms/gy05qdSrJBmX5vcw2

Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua

Нагадаємо, конкурс відбудеться в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», що проходитиме у Харкові з 21 по 23 березня 2019 року.

Довідка. У 2018 році в конкурсі «Start Fashion» прийняли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» – громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Made on
Tilda