Наші новини

Представники легкої промисловості Харкова об'єднуються для спільного виходу на міжнародний ринок

22 листопада в конференц-залі готелю «Аврора» відбувся форум «Кластер виробників одягу та взуття», організований Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках програми EU4Business. Форум зібрав представників легкої промисловості і суміжних галузей – виробників одягу, взуття, і комплектуючих, виробників та імпортерів обладнання, а також представників профільних навчальних закладів.

Головним спікером форуму виступив Ifor Ffowcs-Williams – директор Нельсоновської регіональної організації економічного розвитку – засновник, член ради Інституту конкурентоспроможності (Барселона), експерт світового рівня в побудові і консультуванні кластерів.

В ході форуму відбулася лекція про переваги кластерів і стратегічна сесія з представниками галузі та ЄБРР, досягнута домовленість про організацію та проведення спільних круглих столів-обговорень розвитку галузі на тему кластерних ініціатив. Під час заходу було презентовано ідеї і програми розвитку легкої промисловості в регіоні. Харківський кластер легкої промисловості та дизайну представив програму підвищення престижу професій фахівців галузі, можливості участі у профільних виставках в Україні, спільних соціальних проектах.

* Харківський кластер легкої промисловості та дизайну – територіальне об'єднання представників легкої промисловості, виробників одягу, дизайнерів, а також профільних навчальних закладів. Кластер створений в 2017 році за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Made on
Tilda