Наші новини

В Харкові відбудеться Startup Alley — щорічний ярмарок стартапів

10.10. 2020 на Startup Alley будуть представлені проєкти учасників навчального інтенсиву ReBOOTcamp від першого муніципального стартап центру, презентації та майстер-класи для стартапів

Традиційний для міста захід об'єднує учасників інноваційної екосистеми для обміну ідеями, обговорення трендів, новин і досягнень в IT-галузі, відвідування виступів спікерів і тематичних майстер-класів та презентацій.

Цього року проведення Startup Alley стало логічним продовженням відкриття першого в Україні муніципального стартап центру і першої навчальної програми-інтенсиву для молодих стартапів.

«Відкриттю першого муніципального центру в Україні для стартапів передувало багато роботи, в тому числі з міжнародними представниками галузі. 12 вересня нарешті майданчик для представників технологічного підприємства, почав свою роботу запуском навчальної програми. Startup Alley продемонструє її перші результати», — зауважила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради. 

Ярмарок стартапів пройде 10 жовтня в приміщенні «Startup Kharkiv» вул. Ковальська, 1 з 10.00 до 17.00. З огляду на карантинні обмеження, буде відкрито попередню реєстрацію на захід.

На Startup Alley очікуються харків'яни та гості міста, причетні до теми технологічних стартапів. Щорічний ярмарок стартапів проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проєктів під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Детальна інформація на сторінці заходу
Інновації Анонси
Made on
Tilda