Наші новини

У Харкові пройде Ivana Kupala Fest 2018

6 липня у пляжно-розважальному парку «Акважур», за адресою: вул. Героїв Праці, 2-А, відбудеться фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала».

Час роботи фестивалю: 10:00 - 00:00
Вхід: вільний.

«Метою нашого фестивалю є популяризація та збереження українських традицій та обрядів святкування Івана Купала серед жителів міста Харків», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Цього року організатори підготували яскраву, насичену тематичну програму. Гості фестивалю зможуть відвідати ярмарок традиційних ремісників і виставку-продаж національних сувенірів, взяти участь у створенні українського панно «Дерево життя», а також конкурсній програмі.

Для любителів прикладного мистецтва пройдуть майстер-класи: писанкарство; виготовлення стародавнього оберега ляльки-мотанки; плетіння купальських вінків з трав і квітів від студії «Флоріс»; виготовлення виробів зі скла і кераміки; пісочна анімація; лимарство – виготовлення традиційних українських прикрас.

Після заходу сонця відбудеться кульмінація свята. Продовжуючи багатовікові традиції, під час Ivana Kupala Fest пройде тематичний квест в пошуках цвіту папороті, стрибки через багаття, обряд спалення опудала Купала та Марени, а також Fire Show.
Протягом усього фестивалю на території парку буде працювати Food Fest, фотозони, музичний супровід і дитяча зона.

«Фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса».

Вхід у зону фестивалю Івана Купала на території Пляжно-розважального комплексу «Акважур» – вільний. Вхід на інші локації комплексу платний.

Made on
Tilda