Наші новини

У Харкові в саду ім. Т. Шевченка відбудеться фотовиставка «Герої нашого міста», приурочена до Дня міста

З 22 по 25 серпня 2019 року в міському саду ім. Т. Шевченка буде проходити фотовиставка фіналістів міського фотоконкурсу «Герої нашого міста»

Час роботи: з 10.00 до 21.00.

Унікальний фотоконкурс проводиться з 2017 року, головні «герої» сюжетів – працівники комунальних підприємств Харкова. Головне завдання конкурсу – подяка людям, які щоденною нелегкою працею роблять наше місто кращим, чистішим, безпечнішим.
Ідея конкурсу – «Герої нашого міста» гідні визнання.

У цьому році «героями» сюжетів стали рятувальники, озеленювачі міста, двірники, співробітники метрополітену, поліції, КП «Харківводоканал», а також працівники соціальної сфери і волонтери.

У конкурсі взяли участь 18 фотографів, серед яких як професіонали, так і любителі. Було надіслано близько 150 робіт, 86 з яких комісія відібрала для виставки. У загальній сумі буде представлено близько 200 фото, оскільки організатори вирішили також представити відвідувачам найяскравіші знімки, зібрані за весь час існування проекту.

«Цього разу відбір фотографій дався нам особливо нелегко. Незважаючи на те, що багато робіт були зроблені не професійними фотографами, в кожному кадрі читається любов харків'ян до рідного міста і почуття вдячності людям, які кожен день своєю працею роблять його краще» ¬ Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

«Цього разу ми вирішили представити роботи учасників конкурсу не тільки 2019 року, а й роботи-фіналісти минулих двох років, для того щоб показати людям, як місто змінюється на краще. Переможців конкурсу визначать самі харків'яни, які зможуть на виставці проголосувати за кращу, на їхню думку, роботу» – Олег Єгоров, автор ідеї та організатор конкурсу.

Довідка. Проект «Герої нашого міста» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda