Наші новини

174 малюки стали учасниками свята «Біги карапузів» у Харкові

Осінній суботній день був наповнений дитячим сміхом, переможними вигуками батьків і високою концентрацією милоти - 15 вересня в Харкові пройшли «Біги карапузів».

Перше велике загальноміське свято, де малюки у віці від 6 до 24 місяців змагалися в повзанні, ходьбі та бігу на швидкість.

На святі був зареєстрований Рекорд України на найбільшу кількість немовлят, що плазують на швидкість. Весь день представник Національного реєстру рекордів України рахував малюків-спортсменів. У результаті з’ясувалося, що 73 карапузи, що плазують на швидкість, встановили Рекорд України. У світі ця цифра вже наближається до 1000 і становить 904 немовляти-повзунка.

"Свято вдалося! Батьки задоволені досягненнями своїх малюків, а організатори - атмосферою, яка панує на фестивалі «Біги карапузів», - розповідає організатор свята, керівник і автор проекту «Кав'ярня-коворкінг для мам Mamo.space» Олена Дружиніна, - Свято було організоване на грант, отриманий від Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, і тільки завдяки цьому став подією загальноміського масштабу».
Із зареєстрованих 276 малюків в змаганнях взяли участь 174 дитини у віці до 24 місяців. Багато з них вперше поповзли саме тут, а хтось зробив свій перший крок.

Організатором свята стала кав'ярня-коворкінг «Mamo Space» за офіційної підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Уже в лютому 2019 року організатори запланували проведення другого фестивалю «Біги карапузів», реєстрація на участь в якому доступна за посиланням: https://goo.gl/4LQnDM
«Спортивний фестиваль для малюків «Біги карапузів» - проект незвичайний і цікавий. Крім того, що батьки отримали право пишатися першими спортивними досягненнями своїх дітлахів, вони змогли ознайомитися з товарами та послугами для всієї родини, що були представлені на ярмарку, взяли участь у пізнавальних майстер-класах та лекціях. І все це абсолютно безкоштовно, - зазначає начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, - Автор проекту Олена Дружиніна в цьому році пройшла навчання в школі соціального проектування і грантрайтингу Open Grants School, підготувала і подала проектну заявку на участь в міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, який, як і Open Grants School, проводиться нашим Управлінням. В результаті - виграла грант на реалізацію свого проекту. І я сподіваюся, організатори знайдуть можливість зробити його регулярним і традиційним в Харкові, зберігши його соціальну складову і безкоштовну участь».

Фотограф: Ольга Корніяченко

Made on
Tilda