Наші новини

Анонсуємо грандіозну подію!

29 березня 2018 року в рамках іміджевого проекту Kharkiv Fashion відбудеться знакова подія в сфері моди, дизайну і легкої промисловості - фінал Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів Start Fashion.


Організатор заходу – Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Дата проведення: 29 березня 2018 року.
Місце проведення: Харківська Школа Архітектури за адресою: м. Харків, вул. Конторська, 5.

Конкурс молодих дизайнерів Start Fashion - є центром розвитку молодих талантів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським експертам у сфері моди. Задля всебічної підтримки їхньої творчості та зростання фахового рівня молодих вітчизняних дизайнерів Конкурс проходить при офіційній підтримці Ukrainian Fashion Week і Української Асоціації підприємств та легкої промисловості (УКРЛЕГПРОМ).

Основними завданнями Конкурсу є:
 • популяризація творчості молодих дизайнерів;
 • створення умов для реалізації творчого потенціалу молоді в сфері дизайну та моди;
 • демонстрація результатів творчої праці молодих дизайнерів широкому загалу фахівців;
 • поширення серед студентів і молодих дизайнерів сучасні тенденції світової індустрії моди.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів галузі дизайну, легкої промисловості, а також молоді фахівці з дизайну одягу. Участь можлива з 16 років.

Старт прийому заявок з 16.02.18 - 20.03.18 (включно).
Участь у конкурсі – безкоштовна.

Конкурс проходитиме в два етапи:
 1. Відбірковий (заочно)
 2. Конкурсанти надсилають художні ескізи та (або) професійні фото відшитої колекції на моделях (формат JPEG) на електронну адресу innovation_molod@city.kharkov.ua
 3. Фінальний конкурсний показ.
 4. За результатами відбіркового етапу визначаються фіналісти Конкурсу, що зможуть продемонструвати свої колекції на фіналі конкурсу Kharkiv Fashion 2018 року.
Переможець конкурсу отримає спеціальний приз – право на участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє».

Обов’язковий пакет документів для участі в Конкурсі:
 • копія першої сторінки паспорту;
 • копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 • анкета-заява для участі у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів Start Fashion за встановленою формою.
Офіційні сторінки заходу:
www.facebook.com
invest.kh.ua

Телефон контактної особи з організації заходу: Остапенко Ірина т. +38(066)023-17-69; (057) 725-31-06 електронна адреса innovation_molod@city.kharkov.ua

Форма для реєстрації

Made on
Tilda