Наші новини

18 березня відбулося відкриття ІІ Школи соціального проектування та грантрайтінгу "Open Grants School"

На урочистому відкритті та першому занятті Школи, яке відбулося в ЄКЦ «Бейт-Дан», зібралися слухачі, які успішно пройшли конкурсний відбір, організатори та спікери Школи, а також спеціальні гості - випускники Open Grants School 2017 року, що прийшли поділитися власним досвідом реалізації проектів: Іванна Назаренко таі Андрій Тарелін з проектом SmartJob, а також, Маріанна Горонескуль і Володимир Косенко.

З вітальним словом до слухачів Open Grants School звернулася начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська. «Запускаючи цей проект ми ставили перед собою амбітне завдання: надати ініціативним, талановитим людям, у яких є цікаві ідеї щодо вдосконалення та розвитку міської інфраструктури, можливість отримати якісні знання з пошуку фінансування для реалізації власних проектів: грантрайтінгу, управління проектами та розвитку креативності.

У Харкова надзвичайно високий потенціал, і наша мета - створити максимально комфортні умови для реалізації сміливих інноваційних проектів, які сприяють підвищенню іміджевої привабливості міста», - сказала Вікторія Грецька-Миргородська.

Під час відкриття Школи учасники заходу мали змогу особисто познайомитися з експертами і спікерами школи. Про теми та плани основних освітніх заходів слухачам розповіли експерти, які будуть вести навчання. Серед них: Володимир Казусь, Олег Кулініч та Артем Коновалов. Більш докладно про організаційну структуру школи та програми навчання розповів головний куратор Open Grants School Олег Кулініч. Школа розрахована на два організаційних та 10 практичних занять, які проводитимуться у вихідні дні. Слухачі, які успішно пройшли навчання, зможуть отримати відповідні сертифікати та можливість подати власну проектну заявку на отримання фінансування з міського бюджету в рамках міського Конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів.

Організатори підготували відео презентацію минулорічної Школи, яка також була представлена під час відкриття. У багатьох учасників заходу викликала жвавий інтерес презентація випускниками Open Grants School 2017 року своїх, успішно реалізованих проектів.

Після закінчення організаційного заняття слухачі Школи приступили до освоєння програмного матеріалу. Перше теоретико-практичне заняття про сучасні комп'ютерні та інформаційно-комунікаційні технології, необхідні при підготовці та успішній реалізації проектів, провів один зі спікерів Open Grants School, програмний директор громадської організації "Центр розвитку громад", співзасновник Хаба соціальної активності "Студія 42" Артем Коновалов.

Слухачі конспектували отриманий матеріал в спеціально розроблених робочих зошитах, брали участь в обговоренні питань за допомогою захоплюючої он-лайн платформи kahoot.it, з ентузіазмом виконували завдання викладача, в тому числі, з командоутворення та на прояву креативності, і навіть отримали домашнє завдання.

Як це було – Ви можете побачити на світлинах заходу від Олексія Шаповалова.


Made on
Tilda