Наші новини

У Харкові стартував унікальний проект для жінок плюс-сайз «Velyka Krasa Krainy»

Унікальний проект для жінок плюс-сайз «Velyka Krasa Krainy» стартував у вівторок, 23 липня, в Харкові.

«Velyka Krasa Krainy» – це навчальна платформа для жінок різного віку, соціального статусу і будь-яких параметрів. Ідея проекту полягає в тому, щоб навчитися приймати себе такою, яка ти є, полюбити себе і своє тіло. На першу ознайомчу зустріч, яка відбулася в Каразінські школі бізнесу, прийшло понад 120 учасниць.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, ініціатива громадської організації «Альянс ініціатив» набрала найбільшу кількість балів і стала одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів. «Фіналістки проекту вже цієї осені вийдуть на подіум «Kharkiv Fashion 2019» і представлять ексклюзивні колекції українських дизайнерів», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Як розповідає організатор проекту Світлана Клименко, це проект для всіх жінок різного віку. «Ми хочемо допомогти жінкам повірити в себе і в свою неповторну індивідуальність. В ході проекту для всіх учасниць пройдуть тренінги з психології, консультації косметологів, стилістів, візажистів, дієтологів, фахівців з корекції постави, відбудуться мотиваційні лекції «Як знайти себе», «Як реалізуватися», «Як створити персональний бренд». Учасниць навчать азам дефіле, позування, а фіналістки проекту вже цієї осені вийдуть на подіум «Kharkiv Fashion 2019» і представлять ексклюзивні колекції українських дизайнерів», – зазначила Світлана Клименко.

Учасниць познайомили зі спікерами та тренерами проекту, серед яких: коуч-тренер по відносинам Олена Лемента, практикуючий імідж-стиліст Анна Одарченко, практичний психолог Ірена Сухопарова, топ-стиліст по зачіскам Олена Метре, дизайнер жіночого одягу Олександр Бевзюк, керівник медичного оздоровчого центру Марія Голуб та інші.
За словами організатора і професійної моделі Лариси Ждан, перше заняття розпочнеться 1 серпня курсом лекцій з психології. Учасниці проекту інформацію про графік і час занять отримуватимуть через e-mail або в групах проекту в соціальних мережах Facebook або Instagram: vkk_kharkiv. А за підсумками всіх тренінгів та семінарів буде відкрито перше в Харкові модельне агентство для жінок плюс-сайз.

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda