Сreate Kharkiv Fest
Create Kharkiv Fest - це фестиваль у якому беруть участь художники, дизайнери, архітектори, музиканти, танцюристи, блогери, лідери думок, представники галузевого бізнесу та інші представники креативних індустрій.
Фестиваль започатковано в 2017 році, коли під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса був створений проект Kharkiv Fashion. Проект став наймасштабнішою подією галузі у східній Україні, а його резульатом – налагодження співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами, залучення інвестицій, об'єднання зусиль бізнесу, органів влади та академічної науки, спрямованих на розвиток легкої промисловості регіону.

Головна мета поточного заходу: продемонструвати потенціал, можливості та тренди у творчості та інноваціях міста. Привернути увагу до проблем з якими стикаються представники індустрії, особливо під час пандемії COVID-19. Адвокація креативної індустрії міста - ми поєднаємо вашу пристрасть до творчості та наші інструменти і ресурси, для щоб мати вплив говорити та сприяти вирішенню проблем, з якими стикаються представники креативної спільноти.
Create yourself - create your city!
Made on
Tilda